Reken af met uw account
Afrekenen als een nieuwe klant
Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Met de Kniekousen Oktoberfest Loferl Bruin/Naturel geef je jouw outfit die echte Beierse uitstraling. Deze set bestaat uit twee delen: een paar stevige kuitkousen en aparte enkelsokken. Gemaakt van een katoen die zacht aanvoelt en je voeten warm houdt, zelfs tijdens frisse avonden op het bierfeest.
De combinatie van bruin en naturel past perfect bij lederhosen in elke kleur, van klassiek bruin tot zwart of grijs. Dankzij de elastische pasvorm blijven de kousen goed zitten, ook als je de hele avond danst of feest. De subtiele kabelstructuur en contrasterende strepen geven een stoere, traditionele look die niet mag ontbreken bij jouw Oktoberfest outfit.
Maak je outfit compleet door de kniekousen te combineren met een Lederhose, een geruite Oktoberfest blouse en een Tiroler hoed.
| SKU | 01_08_73 |
|---|---|
| Man/Vrouw | Man |
| Wasbaar | ja |
| Kleur | bruin |
| Materiaal | katoen |